karsiyaka bayrak
+90 232 382 12 24

İzmir Bayrak.

Karşıyaka Bayrak Yelken Bayrak Satışı
Karşıyaka Bayrak Yelken Bayrak Satışı
Karşıyaka Bayrak Yelken Bayrak Satışı

Karşıyaka Bayrak Yelken Bayrak Satışı

Yelken bayrak: yelken bayrak yelkenli görünümden dolayı daha çok yelken bayrağı denilmktedir yelken bayrağı ince uzun olmasıdan dolayı bayrağı üst kısmı yelken şekli görünümlü oluşundan dolayı yelken bayrağı ismi verilmektedir aslında yelken bayrağı bir olta bayrağı çeşididr. Yelken bayrağı son derece kolay mantajı yapılmaktadır ve istendiğinde anında toplanıp başka yerlere montajı yapılabilinir. yelken bayrakları çeşitli ismlerde telafuz edilmektedir sahil kısımlarında PLaj bayrağı denir plaj bayrakları daha çok deniz kenarlarında sahilerde plajlarda reklam ve tanıtım amacıyla süsleme bayraklarına plaj bayrağı denir.
Plaj bayrakları ince uzun dikine asılan bayrak çeşididir. Olaj bayrakları sopalara takılarak kumsalarda kulanılmaktadır. plaj bayrak satışı ve plaj bayrak imalatı yapan bayrak firmamızın üretmiş olduğu plaj bayrakları son derece uzun ömürlü ve sağlam yapılmaktadırlar. Yelken bayrakları yol bayrağı, reklam bayrağı, dubalı bayraklar gibi bir çok değişik isimlerden adlandırılmaktadırlar yelken bayrak fiyatları için iletişme geçebilirsiniz.
Olta bayrakları kumsal, sahil, plaj gibi yerlerde kullanılmaya başladığından günümüzde popüler oldu. Artık olta bayrağı, benzin istasyonları, restaurant, alışveriş merkezlerinin giriş alanlarının önünde kullanılmaya başlanıldı. Renkli ve farklı görüntüsü ile dikkat çeken olta bayrağı çeşitlerini üreten firmamız, size en iyi kaliteyi sunmanın peşindeyiz. Uzun zamanlardan bugüne tecrübe ve birikimiz ile olta bayrağı imalatında bize güvenebilirsiniz.
Yelken bayrak ölçüleri 75x250 cm 75x300 cm 75x400 cm 100x400 cm
YELKEN BAYRAK: Yelken bayrakları üreten firmamız en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yelken bayrak ölçüleri, 50x200 cm , 50x250 cm, 75x300 cm, 75x400 cm, 100x400 cm, 100x450 cm şeklindedir.
SÖRF BAYRAK: Şekli itibari ile sörf bayrak adını almıştır. Hafif kumaştan imalat edilir ve sınırsız renk kullanımı mümkündür. Ölçüleri yelken bayrak ile aynıdır.
DAMLA BAYRAK: Damla bayrak damla şekline benzediğinden dolayı bu adı almıştır. Bütün işletmelerde rahatlıkla kullanımı mümkündür. En çok satan bayraklar listesinde yer almaktadır. Son derece dikkat çekici bir reklam aracıdır. Fiber glas tan üretilir.
OLTA BAYRAK: olta bayraklarının ölçüleri diğer bayraklar ile aynıdır. Olta bayrağı olarakta anılır.

Hizmetlerimiz

izmir-bayrak

İzmir Bayrak

İzmir Bayrak

yelken-bayrak-satisi

Yelken Bayrak Satışı

İzmir Bayrak

spor-bayraklari

Spor Bayrakları

İzmir Bayrak

ozel-bayraklar

Özel Bayraklar

İzmir Bayrak

okul-bayrak-flamalari

Okul Bayrak Flamaları

İzmir Bayrak

kirlangic-flamalar

Kırlangıç Flamalar

İzmir Bayrak

sopali-bayraklar

Sopalı Bayraklar

İzmir Bayrak

ipe-dizili-flamalar

İpe Dizili Flamalar

İzmir Bayrak

karsiyaka-bayrak-flama

Karşıyaka Bayrak Flama

İzmir Bayrak

bayrak-flama

Bayrak Flama

İzmir Bayrak

bayrak-fiyatlari

Bayrak Fiyatları

İzmir Bayrak

masa-bayraklari

Masa Bayrakları

İzmir Bayrak

İzmir Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyiniz