karsiyaka bayrak
+90 232 382 12 24

İzmir Bayrak.

karsiyaka bayrak flama
karsiyaka bayrak flama
karsiyaka bayrak flama

Karşıyaka Bayrak Flama

Karşıyaka bayrak flama imalatı yapan firmamız gerçek anlamda BAYRAK FLAMA İMALATI yapmaktadır. Hedefinde ugun fiyatlarla üretim yapmak ancak üretim yaparken de kaliteden vaz geçmemek vardır.
1. bayrak ve flama da ekonomik fiyatlar sunarız: Toptan fiyatına parekende satışlarımız olduğu gibi toptan fiyatına toplu bayrak satışında da elimizden gelen fiyat indirimini yaparız.
2. bayrak ve flama da Ürünlerimize garanti veririz : müşteri memnun kalmadığı ürünün iadesini yenilemesi talep ederse bunu karşılarız.
3. bayrak ve flama imalatını kanunlarımıza göre hazırlarız :Firmamız nizamı bayrak ölçülerini bilir kullanılacak kumaş dahil her nokta T.C. yasalarına göre yada bayrağın yapılacağı ülkenin yasalarına göre tasarlanır.
Flamalar
Flamalar üçgen süs flaması beşgen süs flaması ve kare süs flaması olmak üzere kendi aralarından gruplara ayrılmaktadırlar.Flamalar süslemek amacıyla kulanılır flamalar saten,raşel kumaş ve brandaya yapılmakta olup iplere şeritler veya metrajlar halinde dikilmektedirler kenarları sıcak kesim yada motor kesimi yapılmaktadırlar flamalar genelde reklam amacıyla açılışlarda baskılı veya baskısız yapılmaktadır flamalar rengarenk kumaşlardanda kulanılmaktadırlar flama imalatında günlük 25.000 metre kapasite üretim yapılmakta olup genelde kulanılan ölçüleri 20x30ve 30x45 ölçülerinden tercih yapılmaktadırlar bunun yanı sıra diğer ölçü ve ebatlar tercih edildiğinde onlarda özel olarak imalatı yaılmaktadır. flamalarda ipe dizili flamalrda ara mesafeleri 10 veya 20 cm boşluk bırakılarak dikilmekte olup böylece asıldığında ipe sarılma söz konusu olmaz

Hizmetlerimiz

izmir-bayrak

İzmir Bayrak

İzmir Bayrak

yelken-bayrak-satisi

Yelken Bayrak Satışı

İzmir Bayrak

spor-bayraklari

Spor Bayrakları

İzmir Bayrak

ozel-bayraklar

Özel Bayraklar

İzmir Bayrak

okul-bayrak-flamalari

Okul Bayrak Flamaları

İzmir Bayrak

kirlangic-flamalar

Kırlangıç Flamalar

İzmir Bayrak

sopali-bayraklar

Sopalı Bayraklar

İzmir Bayrak

ipe-dizili-flamalar

İpe Dizili Flamalar

İzmir Bayrak

karsiyaka-bayrak-flama

Karşıyaka Bayrak Flama

İzmir Bayrak

bayrak-flama

Bayrak Flama

İzmir Bayrak

bayrak-fiyatlari

Bayrak Fiyatları

İzmir Bayrak

masa-bayraklari

Masa Bayrakları

İzmir Bayrak

İzmir Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyiniz